Basketbol Kampı / 7 - 15 Yaş - Genel Kamp Bilgileri

Yer: Şile - İstanbul  

Kamp Tesisi

Basketbol kampı ise İstanbul Şile’ de yer alan FMV Işık Üniversitesi kampüsün de gerçekleşmektedir. Işık Üniversitesi sporcularımıza en üst standartlara hizmet verecek şekilde donatılmıştır. Sporcular kamp süresince üniversite öğrencileri için özel olarak hazırlanan 2 kişilik yurt odalarında konaklayacaklardır. Antrenmanlar üniversitenin 500 seyirci kapasiteli spor salonunda yapılacaktır. Sezona hazırlık niteliği taşıyan bu kampta sporcular Şile ormanlarında kondisyon depolayacak ve salon antrenmanları ile eksiklerini gidereceklerdir.

Ulaşım

Kamplara ulaşım, firmamızın kiraladığı ve uzun yıllardır çalıştığı son model Mercedes Travego veya 403 otobüslerle yapılmaktadır. Katılımcıların güvenli ve rahat yolculuk yapabilmeleri için şoför seçiminde hassasiyet gösterilmektedir. Otobüslerde her türlü sağlık ve güvenlik önlemi alınmıştır. Ulaşım esnasında ve sonrasında aileler, mesaj ve telefon aracılığı ile bilgilendirilir. İsteyen aileler çocuklarını kampa kendileri getirebilir ve götürebilir.

Sağlık

Kamp sırasında yaşanabilecek sağlık sorunlarına karşı kamp tesislerde sürekli sağlık personeli bulundurulmaktadır. Ayrıca tüm koçlar temel ilk yardım bilgisine sahiptir. Kamp tesisleri özel ve resmi sağlık kuruluşlarına 15-20 dakika mesafede konumlandırılmıştır.

Sigorta

Caddebostan Gençlik Kampları, TÜRSAB(Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği) ve T.C Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından onaylı 6536 nolu seyahat acentesidir. Kampçılar için ödenen kamp ücretleri ve taahhüt edilen hizmet standartları, T.C Kültür ve Turizm Bakanlığı’ nın “Seyahat Acentesi Zorunlu Seyahat Poliçesi” ile güvence altına alınır.  “Seyahat Acentesi Zorunlu Seyahat Poliçesi” kamp ücretine dahildir. Özel sağlık sigortası bulunmayan kampçıların, kamp koşullarına özel hazırlanmış “sağlık poliçesi” yaptırması zorunludur. 

Ödüller ve Sertifika

Kampa katılan tüm kampçılara, kamp sonunda hatıra olarak saklayacakları kamp özel ödülü verilir.

Fotoğraf DVD.si

Kamp süresince yapılan eğitimler ve aktiviteler, profesyonel kameramanlar ve fotoğrafçılar tarafından kayıt edilir. Çekilen fotoğraflar, kamp sonunda internet üzerinden özel şifre ile kampçılara gönderilir. Videolar, blog sayfasında yayınlanır.


IATA TURSAB THY THY THY

İşbu sitede yer alan tüm yazılı ve görsel materyal, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası kapsamında sanat eseri niteliğinde olup kopyalanamaz ve kullanılamaz.
Bu sitenin mali ve manevi hakları Kantara Turizm'e aittir.