Kantara Turizm Mesafeli Satış Sözleşmesi

  • İnternet sitemizden, 18 yaşın altındaki kişiler hukuki sorumlulukları yeterli olmadığı için alışveriş yapamamaktadır. 18 yaşın altına hitap eden ürünler için satın alma işleminin yetişkinler tarafından yapılması istenmektedir.
  • Kredi kartı ve havale ile yapılan siparişler, gerekli ücretin tahsil edilmesiyle veya yatırılan ücretin hesabımıza geçtiği zaman işleme alınmaktadır. Havale ile yapılan ödemelerde havale dekontunun faks ya da e-posta yolu ile tarafımıza iletilmesi gerekmektedir.
  • İnternet sitemizden siparişini verdiğiniz hizmetlerden (turlar, oteller vs.) istifade etme koşullarınız satın aldığınız hizmetin tanıtım bilgilerinin yer aldığı sayfada açıklanmaktadır. Ancak, satın alma işleminden sonra, Kantara Turizm yetkilileri beyan ettiğiniz iletişim kanallarını kullanarak sizinle temasa geçecektir.
  • Satın alma işlemleriniz ile ilgili olarak Kantara Turizm ile işbu sitede yer alan iletişim bilgilerini kullanarak irtibata geçebilirsiniz.
  • İade edilmek istenilen hizmetlere uygulanacak, iade talebinizin zamanlaması ile satın aldığınız hizmetin başlangıç tarihi arasındaki ilşkiye bağlı olarak değişkenlik arz etmektedir. İade işlemlerinizi internet sitemizden yapamazsınız. Bu türden durumlarda doğrudan merkez ofisimiz ile irtibata geçiniz.
  • İnternet sitemizde yapacak olduğunuz her alışverişe KDV dahildir ve alışverişinizin karşılığında fatura adresinize gönderilecektir.
  • İnternet sitemizde Bakanlar Kurulu Mal ve Hizmetlerde uygulanacak Katma Değer Vergisi oranlarının tespitine ilişkin, 2002/4480 sayılı kararı uygulanmaktadır. Buna göre; tur hizmetlerinde ve uçak biletlerinde % 18 KDV konaklama hizmetlerinde % 8 KDV uygulanmaktadır.
  • Sözleşmenin imzalandığı tarihte var olmayan ve/veya ön görülmeyen, tarafların kontrolleri dışında gelişen, ortaya çıkmasıyla taraflardan birinin ya da her ikisinin sözleşme ile yüklendikleri borç ve sorumluluklarını kısmen,tamamen ve/ veya zamanında yerine getirmelerini imkansızlaştıran haller, mücbir sebep (Tabii afet, savaş, terör, ayaklanma, mevzuat hükümleri, el koyma veya grev, lokavt, üretim ve iletişim tesislerinde önemli mahiyette arıza vb.) olarak kabul edilecektir. Mücbir sebebin vuku bulduğu taraf,vuku bulan durumu hemen diğer tarafa yazılı olarak bildirecektir. Mücbir sebebin devamı durumunda her iki tarafın da eylemlerini gerçekleştirememekten dolayı sorumlulukları olmayacaktır.
  • Kantara Turizm internet sitesinden alışveriş yapan her müşteri, bu satış sözleşmesini kabul etmiş sayılacaktır.
  • Kantara Turizm, istediği zaman sözleşme maddelerinde değişiklik yapabilecek ve sitede yayınlayacaktır.
IATA TURSAB THY THY THY

İşbu sitede yer alan tüm yazılı ve görsel materyal, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası kapsamında sanat eseri niteliğinde olup kopyalanamaz ve kullanılamaz.
Bu sitenin mali ve manevi hakları Kantara Turizm'e aittir.